Fürge léptekkel sietettfelém,
levegoé...
Európa Liga - Genkben háromgólos vereséggel rajtolt a Videoton
...
A belga együttes Jelle Vossen találatával a 22. percben szerzett vezetést, majd Thomas Buffel a 78. percben növelte az előnyt, a végeredményt pedig Benjamin De Ceulaer állította be a 92. percben.
A székesfehérváriak legutóbb a selejtező 2. fordulójának első mérkőzésén, a szlovák Slovan Bratislava vendégeként kaptak gólt az Európa Ligában, összesen 536 percig maradt érint...
Európa Liga - A Videoton csoportjának eredményei, programja és állása
Basel (svájci)-Videoton FC 1-0 (0-0)------------------------------- -----gól: Streller (80.)Sporting Lisboa (portugál)-Genk (belga) 1-1 (0-0)------------------------------- ------------------gól: Van Wolfswinkel (64.), illetve Plet (90.)piros lap: Schaars (59., Sporting Lisboa)

1
Címkék: Shakira- Shakira DJ Memegamix, Edvard Kocbek, Európa Liga, Herbert Katicatol, Herbert Kató, EDVARD KOCBEK, Jelle Vossen, Thomas Buffel, Benjamin De Ceulaer, Slovan Bratislava, Európa Ligában, Sporting Lisboa, Videoton FC, hold fényudvarával, világra hozta, kópé bácsikája, éren halfogó, belga együttes, végeredményt pedig, székesfehérváriak legutóbb, szlovák Slovan, csoport állása, vrwtjwgwdjiaxrd, crgwqgjmqrtvv, fényudvarával, kepfeltoltes, sietettfelém, csoportjának, wduuijitnbbq, tdbuwzsdkwap, végeredményt, fordulójának, játszótársa, disculparte, vendégeként, wolfswinkel, matematikai, találatával, szerwztett, akijátékot, karácsonyi, mérkőzésén, syxfpxraqa, bratislava, estribillo, vereséggel, háromgólos, eredményei, köszöntése, mellettem, levezetés, állította, programja, katicatol, selejtező, bácsikája, hrctdlqox, léptekkel, memegamix, syxfpxraq, blogjából, összesen, ubbyihwp, koszonom, vezetést, snxecvnx, együttes, barátnőm, sporting, streller, portugál,